Karlovački filatelisti su 24. rujna 2022. predstavili Karlovčanima svoj hobi zajedno sa još 58 udruga Karlovačke županije i to na 13. Sajmu udruga koji se održao na popularnoj Promenadi. Predstavile su se udruge iz svih područja, a svoj rad prezentirala je i policija kao i gradske tvrtke. Cilj sudjelovanja je bio približiti filateliju širem krugu ljudi. Nemalo svaki drugi odrasli je imao u mladosti neki doticaj sa poštanskim markama ali najvažnije je bilo filateliju približiti mlađoj populaciji. Zdravko i Marija Kovačić su strpljivo prezentirali naš klub svim dobronamjernim šetačima koji su tog dopodneva ispunili park. Na štandu su dijelili promotivne materijale Hrvatske pošte kao i viškove poništenih poštanskih maraka osobne kolekcije svima zainteresiranim. Za pohvaliti je naše članove koji su svi do jednog propustili dolazak na sajam ali ima i olakotnih okolnosti - berba grožđa, lijepo vrijeme, gubitak interesa za filateliju. Mislim da smo svakako ostavili dobar dojam i nadati se je da ćemo ponovno i slijedeće godine sudjelovati na Sajmu.

Do slijedećeg Sajma, Stevo Kovačić